Narzędzia pomiarowe o dużym zakresie MICROTECH – innowacyjne rozwiązania Narzędzia pomiarowe o dużym zakresie, stały nacisk pomiarowy, zaawansowana elektronika

Przewiń

MICROTECH – Narzędzia pomiarowe o dużym zakresie i innowacyjne rozwiązania

MICROTECH to ukraiński producent urządzeń pomiarowych działający od 1995 roku. Dzięki prężnie działającym działom IT oraz R&D, w ostatnich 5 latach zgłoszono 75 patentów związanych z usprawnianiem przyrządów pomiarowych. Produkty firmy MICROTECH oparte są o elektronikę szwajcarskiej marki SYLVAC. Wśród najciekawszych produktów i rozwiązań wymienić należy:

  • opatentowany komputer/ procesor danych MICS, który zastępuje zwykły wyświetlacz, rozbudowując funkcjonalności narzędzi. Wyposażone w ten rodzaj odczytu urządzenia są w pełni gotowe na przemysł 4.0. Oprócz wbudowanej transmisji danych umożliwiają wykonywanie obliczeń, wprowadzanie poprawek, zapis wyników i wiele innych funkcji.
  • rozwiązania pozwalające na zapewnienie stałego nacisku pomiarowego w urządzeniach suwmiarkowych, dzięki czemu poprawie ulega dokładność pomiaru
  • urządzenia o małym nacisku (0,8 N) do pomiaru materiałów elastycznych
  • narzędzia pomiarowe o dużym zakresie – w ofercie znajdziemy suwmiarki i mikrometry o zakresie nawet 10 m
  • specjalistyczne stanowiskom pomiarowym do kontroli prostopadłości, sprawdzania płyt granitowych itp.
  • stanowiska do kalibracji narzędzi pomiarowych takich jak przymiary, średnicówki czujnikowe, siłomierze
  • projektowanie i wykonywanie urządzeń na zamówienie klienta, także pojedynczych egzemplarzy

Urządzenia rozwijane i produkowane są na Ukrainie, z wykorzystaniem komponentów wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą tego producenta:

KATALOG:

ASORTYMENT W SKLEPIE: https://pomiarowe.com.pl/22_microtech

STRONA PRODUCENTA: https://microtech.ua/index.php