Narzędzia pomiarowe DEMM

Przewiń

Najwyższa
jakość

Włoska
produkcja

Przyrządy na
zamówienie

Nietypowe to
dla nas norma

Firma DEMM została założona ponad 50 lat temu, skupiając się na niestandardowych rozwiązaniach zapewniając wysokiej jakości precyzyjne przyrządy i suwmiarki. Nisza DEMM to sektor o wysokiej specjalizacji i jakości wykorzystując najlepsze materiały do produkcji wszystkich przyrządów. Wszystkie produkty są wytwarzane w zakładach pod rygorystycznym nadzorem.

DEMM oferuje produkty, których nikt inny nie produkuje, zapewniając elastyczność w przyjmowaniu specjalnych zamówień. Inżynierowie i projektanci, którzy pracują w firmie, mają wiedzę i doświadczenie w opracowywaniu nowych produktów. Teraz możesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i montażu bardzo precyzyjnych instrumentów, z dbałością o szczegóły i zaangażowaniem w jakość. Gwarantujemy, że produkty, które dla Ciebie wyprodukujemy, będą spełniać Twoje dokładne oczekiwania.


Pracujemy również z włóknem węglowym, obecnie możemy zaprezentować wiele różnych zacisków z tego surowca, które oferują przewagę nad stalą nierdzewną.

Zakres produktów firmy DEMM

Suwmiarki

Grubościomierze

Średnicówki

Komparatory suwmiarkowe

Głębokościomierze

Wysokościomierze

Systemy pomiarowe

Czujniki

I więcej…

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy DEMM w ich katalogu z produktami: